Bez kategoriiRoztrzygnięcie Konkursu „Tęczowy Kalendarz” 2020

16 grudnia 2020by admin
http://kalendarz.mdk2tychy.pl/wp-content/uploads/2020/12/1040584-1280x720.png

Organizacja tegorocznej edycji odbyła się w trudnych dla nas wszystkich czasach, dlatego tym bardziej cieszy nas ogromne zainteresowanie projektem. W tym roku napłynęło do nas 1625 prac z 215 placówek z Bułgarii, Serbii, Ukrainy, Białorusi, Hong-Kongu, Australii, Wielkiej Brytanii, USA i oczywiście Polski.     To kolejne dla nas wyzwanie, ale wyzwanie niesamowicie przyjemne. Nieograniczona...

Organizacja tegorocznej edycji odbyła się w trudnych dla nas wszystkich czasach, dlatego tym bardziej cieszy nas ogromne zainteresowanie projektem. W tym roku napłynęło do nas 1625 prac z 215 placówek z Bułgarii, Serbii, Ukrainy, Białorusi, Hong-Kongu, Australii, Wielkiej Brytanii, USA i oczywiście Polski.

 

 

To kolejne dla nas wyzwanie, ale wyzwanie niesamowicie przyjemne. Nieograniczona wyobraźnia, fantazja i polot młodych artystów, którzy zaszczycili nas udziałem w tym przedsięwzięciu to cudowne przeżycie artystyczne.

Jako koordynator konkursu muszę stwierdzić, że każdego roku poziom nadsyłanych prac jest coraz wyższy. To wspaniały wniosek, ale też coraz trudniejsza decyzja dotycząca wyboru prac. Musimy jednak dokonać go zgodnie z regulaminem Konkursu. Tak więc wybór musiał zostać dokonany i jego efekty widzicie Państwo poniżej.

Prace oceniane są poza kategoriami wiekowymi, dzięki czemu kalendarz jest bardziej urozmaicony, i mamy nadzieję, ciekawszy. Gratulujemy wszystkim laureatom. Dziękujemy ich opiekunom. Dziękujemy także wszystkim tym, których dzieła nie znalazły się w naszym kalendarzu i na wystawie pokonkursowej. Z ogromną radością spotkamy się z Wami za rok, podziwiając Wasze kolejne, wspaniałe prace. Składamy serdeczne podziękowania Panu rezydentowi Miasta Tychy. Dziękujemy Miejskiemu Centrum Kultury w Tychach za nieocenioną pomoc w jego organizacji. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom składamy wyrazy wielkiego uznania i podziwu za ogrom pracy i wysiłku włożonego w stworzenie tych oryginalnych i zachwycających prac, mimo otaczającej nas trudnej rzeczywistości.

Pozdrawiam Serdecznie
Przewodniczący Jury, Koorynator Konkursu
Adam Niesyto

 

Prace, które znalazły się w kalendarzu
  • Zuzanna Głowacka lat 14, Lublin

 

Prace nagrodzone w konkursie
  • Woo Chou Ying lat 15, Hong Kong

 

 

Wszystkie prace

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
32 227 31 10

© Copyright Black Wolf sp. z o. o. (Ulegnie zmianie po finalizacji  zlecenia). Stronę wykonała firma BlackWolf sp. z o. o.